30 років роботи…

Behringer Wing - цифровий 48 канальний микшер з 16-ма стереошинами, 4-ма основними виходами, 8-ма матричними шинами, користувальницьким інтерфейсом з 24 моторизованими 100-мм фейдерами та 10-дюймовим сенсорним дисплеєм. Оснований на успішній платформі Behringer X32, Behringer Wing має значно більші можливості і при цьому є надзвичайно простим у  користуванні.48 вхідних моно/стереоканалів

Мікшер отримав 48 вхідних каналів. Кожен з них підключається до основного або альтернативного джерела. Також, кожен з них автоматично використовує або моно, або стереорежим, в залежності від джерела. Змішувати канали зі стереопарою більше немає необхідності. Усі канали можуть бути відправлені на шини для мікшування, або використані окремо для підключення безпосередньо до виходів.

16 стерео-шин та 4 основних виходи

Серед переваг микшера – 16 стерео-шин та 4 основних виходи.16 стерео-шин можуть  використовуватись для обробки ефектами або мікширування моніторів і передавати сигнал на один з 4 головних виходів. І шини, і виходи можуть бути відправлені в матрицю, користувальницький сигнал або на вихід. 

8 матричних шин

Додаткові 8 матричних шин можуть бути спрямовані в користувацькі сигнали або вихідні точки та використовуватись для суб чи зонних міксів.  

24 фейдери, поділені на 3 секції

Behringer Wing також вражає і своїм  користувацьким інтерфейсом, особливо 24-ма моторизованими 100-мм фейдерами, розбитими на 3 секції, кожна з яких обладнана клавішами BANK. Група з 12 фейдеров в лівій частині мікшера забезпечує управління вхідними каналами, група з 8 фейдеров в центрі відповідає за контроль шин і DCA, а невелика група з 4 фейдеров в правій частині панелі керує головними і матричними виходами. Крім того, немає ніяких обмежень при конфігурації банків.
Для більш простого і детального застосування кожен фейдер оснащений міні-дисплеєм, так званим Scribble Strip. Ці екрани показують інформацію про використаний канал і номер шини, її назву і графічний символ. Кольорова смуга над Scribble Strip також дозволяє швидко визначити групу застосовуваних каналів.


10 -дюймовий сенсорний екран

Найважливіші елементи і процеси в роботі Behringer Wing відображаються на 10-дюймовому сенсорному екрані. Зліва від нього розташовані 7 клавіш, які використовуються для доступу до різних типів дисплея.
6 енкодерів в нижній частині екрану дозволяють точно встановити параметри відображуваних елементів. У процесі роботи також можуть використовуватися додатковий 7-й енкодер і багатофункціональна кнопка в правій частині екрану.
Навігаційні покажчики і колесо налаштування виконують функції, пов'язані з DAW, USB Audio і програвачами Wing Live. Також колесом можна точно налаштувати значення бажаних параметрів, призначених на  користувацькому рівні при натисканні на відповідні клавіші

Моніторинг/Talkback/USB

Крім перерахованого вище, на панелі Behringer Wing зліва від дисплея розташований порт USB для підключення флешки або харду. Він використовується, наприклад, для створення резервної копії робочих файлів або імпорту необхідних налаштувань сцен. USB-підключення, також, дозволяє записувати або програвати аудіо-файли з підключених носіїв. І, звичайно, через нього можна заряджати портативний пристрій на зразок смартфона або планшета.
Також мікшер має окремі регулятори рівня для навушників і моніторів (які за умовчанням підведені до виходу Aux 7/8 на задній панелі). Рівень Talkback біля мікрофона можна налаштувати за допомогою кнопки Talk Level, а кнопки Talk A і B посилають сигнал Talkback в інших напрямках. В якості вхідного або зворотного сигналу можуть використовуватися канал 40 або Aux 8.


Секциія каналів

Для швидкого доступу до основних параметрів чинного каналу на мікшері є окрема відповідна секція. Екран показує конкретні параметри, які можна відредагувати, а також різні вхідні конфігурації, призначення шин і всі виміри. При натисканні відповідної кнопки на екран редагування може бути направлений один з семи каналів редагованих блоків (включаючи еквалайзер).

4-канальна секція

Додаткова 4-канальна секція над правим фейдером має спеціальну область управління з 4 кнопками, 4 клавішами і дисплеями налаштування параметрів, наприклад, Gain, Pan або Filter. При натисканні однієї з 8 кнопок, 4 ручки і 4 кнопки будуть регулювати канал без безпосереднього його вибору. У підсумку ми отримуємо 4-канальну секцію, незалежну від основної секції управління.

Просте керування

Управління мікшера дозволяє настроїти відразу 4 ручки і 8 кнопок для управління конкретними елементами, які будуть доступні в будь-який час, незалежно від того, що стоїть на головному екрані. Для загального користування може бути встановлений рівень Reverb Send на вокальному каналі. Пресети можна встановити на різних сетах і майданчиках.


Аналоговий вхід/вихід

Аналогові роз'єми задньої панелі включають в себе 8 входів з мікрофонними передпідсилювачами від відзначеної нагородами серії MIDAS PRO і 8 виходів XLR, плюс до всього 8 збалансованих ¼ "входів і виходів AUX. Одиночний роз'єм Lamp дозволяє підключити стандартне 12-вольтове джерело світла. 5-контактні роз'єми MIDI IN і OUT забезпечують зовнішнє управління MIDI, а пара 1/4 "TRS-з'єднувачів для GPIO забезпечує основні команди входу і виходу.


AES50/управління/StageCONNECT

Порти Ethernet дозволяють створити мережу за допомогою роутера з дротовим або бездротовим управлінням через один з додатків на ПК, смартфоні або планшеті. USB-порт забезпечує двосторонню 48-канальну передачу, оновлення програм і обмін даними. Драйвер ASIO завантажується на сайті Behringer.com.
Три порти AES50 можуть забезпечити до 48 вхідних і вихідних каналів для / від цифрових стейдж-боксів, що дозволить створити комутацію в абсолютно різних локаціях. WING повністю сумісний з усіма мікшерний консолями серії X32 і стейдж-боксами.
Нарешті, Behringer Wing, маючи технологію Stage CONNECT, підтримує з'єднання для передачі до 32 аудіо-каналів через стандартні кабелі XLR і DMX. Інтерфейс підтримує різні конфігурації шин вхідних і вихідних каналів і використовує цифровий, нестиснений PCM з 44.1 / 48 кГц і здатністю 24-біт. Stage CONNECT розроблений для гнучких з'єднань на сцені при використанні стандартних мікрофонних кабелів, які підтримують широку лінійку стейдж-боксів та моніторингових систем з затримкою менше мілісекунди. Стерео-входи і виходи AES / EBU можуть підключатися через кабелі XLR.

Можливості розширення

Behringer Wing поставляється вже з встановленою картою WING-LIVE, яка дозволяє записувати до 64 каналів з 48 кГц / 32 біт на 2 карти SD або SDHC. Інші варіанти, такі як Dante, Soung Grid і MADI також доступні.

Використання навіть в повній темряві

Для того, щоб працювати з мікшером в темних локаціях, Behringer встановили систему освітлення Patchbay. На задній панелі пристрою встановлена світлодіодна стрічка для кращого освітлення при підключенні.