Обираючи цифрове фортепіано середнього цінового діапазону, ми часто стикаємося з непростим питанням. Що обрати? За що ми платимо чималі гроші? Є два підходи до проєктування цифрового фортепіано в даному ціновому діапазоні. Перший підхід - це оздобити цей музичний інструмент неймовірною кількістю функцій і додаткових можливостей - тембрів, обробок, готових ритмів ударних, комутаційних і мультимедійних можливостей і т. д. При цьому, природно, спостерігається деяка економія виробника на головному - на клавіатурі і якості звучання основних тембрів. А для цифрового фортепіано основними тембрами є саме тембри фортепіано: концертного, кабінетного рояля, акустичного піаніно високого класу. Цифрове фортепіано, в такому випадку, перетворюється просто в класичний синтезатор, але з більш-менш якісною клавіатурою і звучанням.

        Другий підхід - це зосередитися на основному, на головному. А саме, як вже було сказано вище, на якості клавіатури, сенсорної системи датчиків, формуванні основного тембру фортепіано. При цьому заощадити на явно другорядних для цифрового фортепіано додаткових функціях і обробках. Тому, перед тим, як зробити покупку аж ніяк не дешевого інструменту, необхідно визначитися, що ж для вас є головним, а що вторинним.

        Якщо ви задумали придбання цифрового фортепіано саме як альтернативи акустичному і для вас важливі саме якість, а не кількість - цифрове фортепіано KAWAI CN29 саме для вас! Тут ви платите саме за якість реалізації основного призначення цього музичного інструменту, а не за велику кількість режимів, обробок та інших додаткових можливостей.     Високоякісна клавіатура KAWAI Responsive Hammer Action III у поєднанні з передовою технологією звуковідтворення, заснованою на записаних з особливою ретельністю семплах флагманських концертних роялів Shigeru Kawai відтворює автентичні тактильні і слухові відчуття при грі на цьому музичному інструменті. Клавіатура цифрового фортепіано KAWAI CN29 має такі конструктивні особливості як потрійний сенсор, механізм імітації подвійний репетиції акустичного роялю або піаніно, вбудовані в кожну клавішу противаги, також аналогічні тим, що використовуються в конструкції клавіш акустичного піаніно чи роялю. Нагадаємо, що в плані звуковідтворення та звукопідсилення компнія KAWAI співпрацює з відомою японською фірмою ONKYO. Шанувальники високої якості звуковідтворення зі стажем чудово розуміють, про що йде мова!         При цьому список додаткових тембрів і функцій дещо обмежений, але все ж він цілком достатній для більшості випадків. Вам, або вашій дитині з цим інструментом нудьгувати не доведеться! Є тембри електро піаніно, електро органу, струнних, деяких струнно-ударних інструментів і фірмові комплексні тембри типу New Age Pad. З додаткових обробок звучання основних тембрів акустичного роялю доступні функції імітіаціі струнного резонансу і резонансу демпферної системи роялю. Присутня корисна і зручна функція розподілу клавіатури для гри в 4 руки, а також функції накладення тембрів.
         Крім того, модель CN29 працює з наступним фірмовим софтом та додатками:
                 - PiaBookPlayer - дозволяє переглядати нотні партитури і прослуховувати їх через вбудовані динаміки;
            - Virtual Technician дозволяє  налаштовувати численні параметри звучання тембрів роялю, які доступні на інструменті за допомогою привабливого сенсорного інтерфейсу. Також можна вибрати предустановки «Розумного режиму» і зберегти в пам'ять.
                 - Sound Museum - дозволяє дитині знайомитися і вивчати різні музичні інструменти і прослуховувати їх звучання.